الماسی به سراغ «اندی قلقلی و دوستانش» رفت.

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,جهانگیرالماسی

نگارش فیلمنامه «اندی قلقلی و دوستانش» توسط جهانگیر الماسی به تازگی به پایان رسیده است.

جهانگیر الماسی درباره فعالیت های حال حاضر خود به بانی فیلم گفت: «نگارش فیلمنامه فیلم سینمایی «اندی قلقلی و دوستانش» را اوایل امسال به پایان رسانده ام و بزودی برای پروانه ساخت آن درخواست خواهم داد. البته این احتمال وجود دارد که فیلم توسط کارگردان دیگری ساخته شود و هنوز تصمیم نهایی را درباره کارگردانی این فیلم نگرفته ام».

وی افزود: ««اندی قلقلی و دوستانش» مضمونی اجتماعی دارد و به زلزله کرمانشاه و منطقه سر پل ذهاب می پردازد. محوریت اصلی فیلم نوجوانان هستند که در این مقطع سنی باید با مشکلات عدیده ای دست به گریبان باشند. در واقع هدف اصلی فیلم این است که امید را به مردم زلزله زده بازگرداند».

الماسی در ادامه گفت: «اگر چه مضمون اصلی «اندی قلقلی…» اجتماعی است ولی در برخی از لحظات، فیلم مخاطب را حتی می خنداند و وی را دچار هیجان نیز می کند».

این بازیگر در پایان درباره لوکیشن های فیلم جدیدش نیز گفت: «فیلمبرداری به طور کامل در سر پل ذهاب و مناطق محروم انجام می شود. در صورتی که فیلمبرداری نیز به موقع آغاز شود اولین نمایش فیلم در جشنواره سی و هفتم فیلم فجر خواهد بود».

جهانگیر الماسی پیش از این فیلم سینمایی «رنج و سرمستی» را در سال ۹۲ با بازی ماه چهره خلیلی، مهدی صبایی، احمد کاوری، حسین خانی بیک و جمشید مشایخی مقابل دوربین برده است و «اندی قلقلی و دوستانش» دومین فیلم وی در مقام کارگردان محسوب می شود.

 

 از بازیگران بیشتر بدانید

هستی مهدوی‌فر به «زهره ماری» پیوست

«عشق من حامد بهداد» در زندان اوين!

جدیدترین سوتی در شبکه سه + عکس

جدیدترین عکس‌ها و خبرها از «به رنگ اقناع»

جنجال جدید میلی کروز با موهای عجیبش! +عکس

حضور دو زوج سینمایی جنجالی در یک فیلمفروشگاه لوازم آرایشی
theme